Vsevjednom.cz


Obchodní podmínky

1.
Prodejcem na www.podpalovac.eu je:

Michal Andrle
Březovice 35
Hořice / 508 01


IČ: 86696491
Nejsme plátci DPH
e-mail: podpalovac@zhoric.cz
telefonní číslo +420 605 859 484
Živnostenský list vydán pod Č.j.: ŽU/2-284/04-02/4056 v Hořicích

2.
Předmětem prodeje je podpalovač z dřevité vlny a parafínu, který slouží k snadnějšímu podpalení dřeva, briket v krbu, kamnech, kotli atp.


3.
Cena uvedená u zboží je cena bez DPH, bez poplatků za dopravné. DPH nebude účtováno - nejsme plátci DPH. Cena je konečná.


4.

Kupní smlouva mezi prodávajícím a nakupujícím je uzavřena v okamžiku, kdy nakupující závazně objedná zboží na www.podpalovac.eu a prodávající písemně /e-mailem/ potvrdí příjem objednávky. Objednáním zboží souhlasite s obchodními podmínkami uvedených na této stránce.


5.
Zboží se stává vlastnictvím nakupujícího v okamžiku zaplacení úhrady za toto zboží. Zboží je nakupujícímu odesíláno na dobírku nejpozději do 3 pracovních dnů od zaslání potvrzujícího emailu. V případě platby předem - platebním příkazem, je zboží je odesíláno nakupujícímu nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne připsání úhrady za zboží na účet prodávajícího. Platbu předem musí nakupující uhradit do 5 pracovních dnů ode dne, kdy byla zaslána faktura. Pokud nebude úhrada za zboží připsána na účet prodávajícího do 7 pracovních dnů od zaslání faktury, bude zboží vráceno na sklad a objednávka nebude vyřizována - stornována.


6.
Kupující spotřebitel má právo v souladu § 53 odst. 7 obč. z. odstoupit od smlouvy ve lhůtě 30 dní od převzetí zboží bez udání důvodů. (běžně pouze 14 dní)

Odstoupení a zboží zasílejte na adresu:
Michal Andrle
Březovice 35
Hořice / 508 01

Zboží se zašle obyčejnou zásilkou prodejci Českou Poštou, případně předá po vzájemné domluvě osobně. Zboží, zaslané na dobírku, nebude prodejcem převzato.


7.

Jelikož si Vás, jako zákazníků Vážíme a nabízenému produktu věříme dáváme Vám

100% Garanci spokojenosti = Spokojenost zaručena

! Dáváme Vám možnost vyzkoušení !

Podpalovače nesplnili Vaše očekávání, nebo jste se z nějakého důvodu rozhodli nám podpalovače vrátit.

Můžete nám jej bez udání důvodu do 30 dnů od převzetí zásilky vrátit a my Vám vrátíme celou částku( podpalovače + poštovné ), sníženou pouze o počet použitých kusů + Vám uhradíme náklady spojené s odesláním reklamovaného výrobku ( v ceně poštovného, které jste hradili nám).

PŘ: Nakoupíte 500ks podpalovačů za 990,- kč + poštovné za 180,- kč. Celkem nám zaplatíte 1170,- kč

Výrobek nevyhovuje Vašim požadavkům po vyzkoušení např. 50 ks - tj. max. 10% na vyzkoušení, nebo jste se rozhodli z nějakého důvodu nám podpalovače vrátit.

Cena za 1ks - 1,98 x 50 (použitých kusů na vyzkoušení) = 99,- kč ....... o tuto částku Vám zašleme méně v případě nespokojenosti

Vrácená částka

990 (podpalovače) - 99 (snížená částka o 50ks) + 180 ( naše poštovné ) + 180 (částka, která pokryje Vaše náklady).

990 (podpalovače) - 99 (snížená částka o 50ks - max. 10 %) + 180 ( poštovné ) + 50 (max. částka, kterou Vám zaplatíme na pokrytí Vašich nákladů spojené s odesláním).

Celkem Vám vrátíme 1121,- kč

Podmínky:

jedinou podmínkou je použití max. 10% podpalovačů z celkového objemu a platný doklad o nákupu u nás, nebo našeho PRODEJCE

! DOPOSUD SE NÁM NEVRÁTIL JEDINÝ PODPALOVAČ !

<< REFERENCE ZDE >>


8.

Ochrana osobních údajů

Dodržujeme veškerá příslušná česká i evropská nařízení o ochraně osobních údajů, zejména pak zákon č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje (Vaše jméno, adresa, tel. číslo, email) získáváme pouze v případě Vaší objednávky produktu. Tyto data potřebujeme pro vyřízení Vašich objednávek a pro komunikaci s Vámi. Dále můžou sloužit k usnadnění případných dalších nákupů (věrnostní slevy), zasílání soutěží a akci. Max. 12x do roka Vám můžeme zaslat infoemail. Zároveň máte kdykoliv možnost zažádat o úplné vymazání Vašich osobních údajů. Nejčastěji jsou osobní údaje zpracovávány na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Pokud si již nebudete přát, abychom využívali Vaše údaje, samozřejmě neprodleně a bezplatně veškeré Vaše osobní údaje z databáze odstraníme.


9.

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“


10.

Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.6.2016 a ruší předchozí znění VOP. Prodávající si vyhrazuje právo změnit VOP bez předchozího upozornění.

logo-podpalovac-podpalovace

 

 

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Kontakt

Andrle - Březovice 35 - Hořice
605 859 484
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.