Vsevjednom.cz

! Nakupte min. za 700,- kč a máte DOPRAVU ZDARMA ZS PPL. ! 

Spolupráce

Spolupráce

Spolupráce pro kamnářské - krbařské firmy, kominictví - kominíky, nebo firmy zabývající se prodejem paliv, nebo dřevěných briket, případně firem, e-shopu s obdobnou tématikou.

Pokud máte zájem o naše výrobky - podpalovače, jsme Vám schopni nabídnou zajímavé slevy z uvedených cen na tomto e-shopu.


Po zaslání Vašeho kontaktu (Vašich stránek, Vaší firmy) na

kontakt-podpalovac-horice-Andrle

Vám zašleme naše obchodní podmínky. Pokud vidíte tento produkt poprvé, nebo jste se s ním ještě nesetkali, tak Vám v případě zájmu zašleme vzorek našich podpalovačů (cca 20ks) a typy balení ZDARMA na Vámi uvedenou adresu (vzorek obsahuje typy našich balení po 1ks).

Uvítací balíček:

Při Vaší první objednávce nad 990ks podpalovačů, Vám zašleme "uvítací balíček", který bude obsahovat veškere naše typy balení (5ks - taška na 50ks, 10ks - barevná krabička, 5ks- krabice na 100ks, 1 papírový pytel na 245ks a 1 papírový pytel na 500ks + objednané podpalovače.

Již od první objednávky Vám poskytneme podporu na našich stránkách. Vaší firmu uvedeme na celorepublikové mapě prodejců (neplatí pro kominické firmy, které mají zatím pouze mapu okresů - vyjímka je kominictví s vlastní prodejnou), samostatně bude mít Vaše firma svůj odkaz (link) v mapě okresů, kterou se snažíme optimalizovat na Váš kraj a okolní města - vesnice je součástí našich stránek. Tímto způsobem se snažíme podpořit Vaší firmu a Vaše stránky na internetu.


V jednom kraji je limitovaný počet prodejců

Mapa okresů je samostatná pro kamnáře, kominictví a prodejce paliv-briket. Je zobrazená na každé podstránce stránek (v pravo nahoře).

Celková mapa prodejců (google mapa) má i link na hlavní liště (žlutě zvýrazněné) + po "vyrolování" má zákazník možnost si vybrat kompletní mapu prodejcu ČR (kamnáři, prodejci paliv, briket dohromady), nebo si vybrat kamnáře, kominictví, nebo prodejce paliv-briket dle mapy okresů, kde má firma samostatnou stránku s odkazem na jejich stránky.

Výrobek se snažíme propagovat hlavně na internetu, facebooku a různých portálech. Celorepublikově máme placenou kampaň na sklik.cz na seznam.cz + AdWords na google.cz Pořádáme soutěže na našem portálu, abychom výrobek zviditelnili (v roce 2013 jsme byli sponzory soutěže Zlatý plamen pořádaným Cechem kamnářů ČR více ZDE). Na webu přidáváme zajímavé PR články.


Propagace výrobku a hlavně našich prodejců je vidět na tabulce návštěvnosti a na našich "S-rankách a Pagerankách" .

Vyzkoušet si můžete i klíčové slovo podpalovač ve fultextu seznam.cz viz. odkaz ZDE a google.cz odkaz ZDE

naší optimalizátoři drží garanci TOP 7 pozice na klíčové slovo podpalovač(e)

 

 

 

kvalitní a placená optimalizace našich www stránek u odborníků

 

 

Klasické přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Přihlášení přes sociální sítě

Kontakt

Michal Andrle / Březovice 35 Hořice v Podkrkonoší 508 01
+420 605 859 484
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete SOUHLAS s jejich používáním.