Vsevjednom.cz

! DOPRAVA za 0,- kč do výdejních míst PPL při nákupu nad 950kč ! 

Spolupráce

Spolupráce pro kamnářské - krbařské firmy, kominíci, nebo firmy zabývající se prodejem paliv, nebo dřevěných briket, případně firem, e-shopu pouze s obdobnou tématikou.

Pokud máte zájem o naše výrobky - podpalovače, jsme Vám schopni nabídnou zajímavé slevy z uvedených cen na tomto e-shopu.


Po zaslání Vašeho kontaktu (Vašich stránek, Vaší firmy) na

kontakt

Vám zašleme naše obchodní podmínky. Pokud vidíte tento produkt poprvé, nebo jste se s ním ještě nesetkali, tak Vám v případě zájmu zašleme vzorek našich podpalovačů (cca 20ks) a typy balení ZDARMA na Vámi uvedenou adresu (vzorek obsahuje typy našich balení po 1ks).

Uvítací balíček:

Při Vaší první objednávce nad 990ks podpalovačů, Vám zašleme "uvítací balíček", který bude obsahovat veškere naše typy balení (5ks - taška na 50ks, 10ks - barevná krabička, 5ks- krabice na 100ks, 1 papírový pytel na 245ks a 1 papírový pytel na 500ks + objednané podpalovače.

Již od první objednávky Vám poskytneme podporu na našich stránkách. (pouze v případě Vašeho zájmu - není podmínkou).

Vaší firmu uvedeme na celorepublikové mapě prodejců, samostatně bude mít Vaše firma svůj odkaz (link) v mapě okresů, kterou se snažíme optimalizovat na Váš kraj a okolní města - vesnice je součástí našich stránek. Tímto způsobem se snažíme podpořit Vaší firmu a Vaše stránky na internetu.


V jednom kraji je limitovaný počet prodejců

Mapa okresů je samostatná pro kamnáře, prodejce paliv-briket. Je zobrazená na každé podstránce stránek (v pravo nahoře).

Celková mapa prodejců (google mapa) má i link na hlavní liště (žlutě zvýrazněné) + po "vyrolování" má zákazník možnost si vybrat kompletní mapu prodejcu ČR (kamnáři, prodejci paliv, briket dohromady), nebo si vybrat kamnáře, nebo prodejce paliv-briket dle mapy okresů, kde má firma samostatnou stránku s odkazem na jejich stránky.

Výrobek se snažíme propagovat hlavně na internetu, facebooku, instagramu a různých portálech. Celorepublikově máme placenou kampaň na seznam.cz +  google.cz Pořádáme soutěže na našem portálu, abychom výrobek zviditelnili. 


Propagace výrobku a také našich prodejců je vidět na tabulce návštěvnosti.

Vyzkoušet si můžete i klíčové slovo podpalovače ve fultextu seznam.cz viz. odkaz ZDE a google.cz odkaz ZDE

naší optimalizátoři drží garanci TOP 5 pozice na klíčové slovo podpalovač(e)

 

 

 

kvalitní a placená optimalizace našich www stránek u odborníků

 

Zpět do obchodu