Vsevjednom.cz

! Nakupte min. za 700,- kč a máte DOPRAVU ZDARMA ZS PPL. ! 

Prodejci

Zde uvedené prodejny mají kromě široké nabídky krbů, krbových kamen, kotlů, grilů, dřeva na topení.. i náš Podpalovač z dřevité vlny

Prodej podpalovačů v našich balení v kamených obchodech

baleni-podpalovac-podpalovace-z-drevite-vlny-a-parafinu

Po kliknutí na ikonu se Vám zobrazí údaje o prodejci

Prodejci palivového dřeva a briket PRODEJNY - kamnáři Prodejci dřeva a briket

Internetové obchody s vlastní prodejnou On-line prodej - ostatní prodejci

 


Zobrazit prodejce Podpalovač - Podpalovače na mapě

 Pokud máte zájem o naše podpalovače kontaktujte nás na email podpalovac@zhoric.cz

Pokud máte zájem o naše podpalovače navštivte svého prodejce ve Vašem okolí, nebo nás na email podpalovac@zhoric.cz

 


 Kamenné PRODEJNY 

Unhošť-Kladno

logo-svet-krbu

Svět krbů spol. s r.o.

  Lidická 1195
273 51 Unhošť - Fialka

+420 312 688 193
info@svetkrbu.cz 

www.svetkrbu.cz

 


Tábor

logo-jihoceske-kamnarstvi

Jihočeské kamnářství Jaroslav Prokop 

Želeč 317

391 74 Želeč

Tel: 725 449 539

https://jihoceskekamnarstvi.cz/

https://www.kamna-pertinger.cz


Bruntál

prodejna-voda-topeni-plyn-vavrousek

Voda topení plyn

Jiří Vavroušek

Máchova 4

795 01 Rýmařov

Tel: 603 531 811

www.vodotopoplynvavrousek.cz

 


Opava 

krby-hlucin-david-antonin-logo

Kamnářství-David Antonín
 

Hornická 1
74801 Hlučín

Telefon: 777 12 49 18

krbyhlucin(zavinac)email.cz

 www.krby-hlucin.cz

Kamnářství David Antonín se zabýva se výstavbou kachlových Kamen a Krbů.Firma realizuje krby a kamna po celé České Republice, ale i v zahraničí.Zabývá se výstavbou moderních akumulačních krbů a kachlových kamen. Bezplatně Vám také vyhotovíme cenovou nabídku, popřípadě vizualizaci krbu k Vaší spokojenosti. Stavbu krbů z kvalitních kamnářských materiálů: Ortner, Brula, Hein, Schiedel, Promat, Wolfshoher.... Jičín-Hořice

CENTRUM KRBŮ

Prodejna, showroom :
Březovice 54, Hořice, 508 01

info(zavinac)centrumkrbu.cz
Mob. : 493 691 311

www.centrumkrbu.cz


Montujeme krbová kamna, krbové vložky, kamnové vložky Jotul, Schmid, Stuv, Scan, Storch, Bef, Olsberg. Kotle Verner, sporáky Nordica, Moravia. Stavíme krby sálavé, akumulační, konvekční, teplovzdušné, teplovodní, zahradní, kachlová kamna, grily, pece, udírny. Doporučujeme speciální materiály pro stavbu krbu : izolační desky Liapor, Promat, šamot, prstence Ortner, automatická regulace Timpex, horkovzdušné rozvody, ventilátory, mřížky, kamnářská malta, omítka, Rudomal, kouřovody, trubky, redukce.


MOST

KRBY PELANT

U stadionu 1190
Most, 43401

info(zavinac)krbypelant.cz
mobil: 602 347 979

www.krbypelant.cz

 krbové komplety podle Vašeho přání firma se svým zpracováním základní kompozice a charakteru krbu snaží o vytvoření funkční a estetické jednoty s určitým prostorem nebo prostředím, vyhovující vkusu nebo životnímu stylu zákazníka. Design krbových kompletů uspokojí jak vyznavače moderny, tak příznivce historických replik. Nabízíme Vám jedinečnou možnost vyrobit Váš krb zcela dle Vašich představ. Ukázky vesměs atypických kompletů jsou jen zlomkem z variant, které Vám můžeme nabídnout.
Spolupracujeme s výrobci renomovaných značek, jejichž kvalitní konstrukční prvky jsou neodmyslitelnou součástí našich realizací.  


Kutná hora

KAMNA & KRBY

Nad Sady 118
284 03 Kutná Hora-Sedlec

tel.:604 588 114
info(zavinac)kamnaakrby.cz

www.kamnarstvi-kutnahora.cz

Firma se zabývá stavbou krbů a kachlových kamen na zakázku. Nabízíme konzultaci u nás na obchodě. Provádíme zaměření přímo na místě stavby. Dle vašich požadavků zhotovíme technickou dokumentaci krbu či kachlových kamen, jehož součástí je půdorys, čelní pohled, 3D pohled a cenová kalkulace. Zároveň se zabýváme prodejem krbových vložek, kamen, sporáků, kouřovodů, izolací aj. stavebních materiálů vhodných pro stavbu krbů či kamen.


Chrudim

KALOUS krby&kamna

V Tejnecku 175
537 01 Chrudim II

krbykamnakalous(zavinac)seznam.cz
mobil: 777 235 662

www.krby-info.cz

Zabýváme se stavbou krbů včetně montáží teplovzdušných i teplovodních rozvodů, stavbou kachlových kamen a sporáků. To vše podle přání zákazníka. Dle vašich představ zkreslíme návrh krbu či kamen a uděláme nabídku , kterou je možno dle Vašeho přání dále přizpůsobit. Naše firma má vlastní výrobu Liaporových krbových tvarovek pro stavbu krbů. Pro obklady kachlových kamen či sporáků, ale i krbů používáme kachle prvotřídní kvality firmy Hein. Na našich prodejnách dále nabízíme široký sortiment Krbových vložek od předních Českých i zahraničních výrobců BeF, Romotop, Jotul, Banador, Nordica,….


 Sukorady u Mladé Boleslavy / Sobotka

Výstřižek

Mistr Topič

Sukorady 96
294 06 Březno

prodej(zavinac)krbybb.cz
Mob. : 725 81 83 34

www.mistr-topic.cz

 Fungování naší firmy v oblasti stavby krbů, kamen a vytápění je založeno na více než dvacetileté zkušenosti jejích majitelů. Za tuto dobu má firma za sebou více než 2000 úspěšně zrealizovaných staveb, nespočetné množství prodaných a instalovaných krbových kamen, sálavých kamen, krbů a jiných topidel. Rádi vám poskytneme kompletní servis, vč. zajištění všech příslušných řemesel.


 Mladá Boleslav 

Logo-freyatherm

Freya Therm

Svatovítská 1485
293 01 Mladá Boleslav

info(zavinac)ohrejtese.cz
Mob. : 725 425 793

www.freyatherm.cz

nabídka výstavby krbů od zpracování projektu a jeho 3D vizualizace až do stadia finální realizace u zákazníka. Toto základní zaměření chceme doplnit nabídkou prodeje a instalace různých typů kamen a nabídkou realizace komínů.


 Hradec Králové

KAMNA TRIKER

Chelčického 1640/1
500 02 Hradec Králové

kamna(zavinac)triker.cz
Mob. : 725 903 514

www.kamna-triker.cz

 Specializujeme se na prodej krbových kamen, krbových vložek, kouřovodů, krbového nářadí, čističů a ostatního příslušenství. Prodejna se nachází v Hradci Králové v Chelčického ulici směrem k Tescu ve spodní části komplexu obchodního domu. Přímo u prodejny je bezplatné parkoviště pro naše zákazníky. Na ploše 200m2 je vystaveno několik desítek produktů od známých českých i zahraničních firem s dlouholetou tradicí jako je například JOTUL, ROMOTOP, ABX, HASS+SOHN, HS Flamingo a Thorma. 


Jindřichův Hradec

www.k-3.cz

Martin Fiala - Kamnářství

K-3, s.r.o., KAMNA-KRBY-KOMÍNY

9.května 202
377 01 Jindřichův Hradec

fiala(zavinac)k-3.cz
Mob. :774 004 834

www.kamna-krby-fiala.cz
www.stavimezhliny.cz

Provádíme veškeré kamnářské a kominické práce včetně servisu, oprav a konzultací v těchto oborech.
Provozujeme vzorkovou prodejnu pro kamna, krby a komíny. Na výstavní ploše 112m2 jsou umístěny i funkční vzorky krbových kamen a obestaveb. Přijďte "ochutnat" sálavé teplo...

 


KLADNO

Kamna, krby Kladno s.r.o.

 


ul.Sluneční 275
273 51  Velké Přítočno

email: kamnakrbykladno(zavinac)seznam.cz

Mob.:739 057 949

 

www.kamnakrbykladno.cz

Firma Kamna krby Kladno nabízí kamna, krby, krbová kamna i krbové vložky a krbová kamna s výměníkem. Zabýváme se nejenom prodejem kamen, krbů a krbových vložek, ale rádi Vám také poskytneme odborné poradenství tak, aby každý náš zákazník od nás odcházel spokojený.


České Budějovice

KRBY KAŠPAR

Miletínská 376, Lišov
373 72, hala č.11

tel.: 777 540 700
info(zavinac)krby-kaspar.cz

www.krby-kaspar.cz

Firma se specializuje se na stavbu krbů a dodávku krbových kamen do všech typů objektů ( pasivní a nízkoenergetické domy, dřevostavby, podkroví atd. )
Firma Krby Kašpar nedodává pouze krby a krbová kamna, ale řeší vždy kompletní spalinovou cestu jako celek= dodame spotřebič přesně podle Vašich požadavků, parametrů stavby i komínu.

 


Rychnov nad Kněžnou 

KLITO s.r.o

 

Provozská 301
518 01 Dobruška

Tel.: +420 493 036 042
Mob.:+420 721 257 059

dobruska(zavinac)klito.cz 

www.klito.cz

 


 Kamnáři, prodej krby kamna bez prodejny


 

Praha - Černý Most

http://www.praha-krby.cz

Kamnářství, krby - Praha

Tomáš Matějka
Bryksova 955
Praha 9
 

krbycz(zavinac)seznam.cz
Mob. : +420 604 629 000

www.praha-krby.cz

Kamnářství, krby Praha - nabizí návrhy, stavbu kompletních krbů, krbových obestaveb, topenišť ..Rádi Vám pomůžou s výběrem vhodného spotřebiče, s instalací a kompletní stavbou kvalitního krbu. Již řadu let se snaží plnit přání zákazníka a vyhovět jeho požadavkům na topení. Každý požadavek realizuje jako indiviuální projekt tak, aby bylo dosaženo jeho maximálního uspokojení za předpokladu respektování fyzikálních zákonů.


Čáslav

GW cz, s.r.o

Na Bělišti 72, 286 01 Čáslav
Paběnice 81, 284 43 Paběnice

kontakt(zavinac)gw-kamnakrby.cz
Mob. : 604 437 929

www.gw-kamnakrby.cz

 Ve městě Čáslav projektujeme a navrhujeme kachlová kamna jak z ručně mačkaných kachlů, tak i kachlová kamna z moderní velkoplošné keramiky. Kachlová kamna mohou být sestavena podle vašich představ a možností prostoru i designu. Nabízíme kachlová kamna s akumulací i s možností ohřevu vody v topném systému. Jsme schopni sestavit repliky kamen secesních, barokních, renesančních a jiných.

 


Poříčany

Kamnářství Novotný

Kamnářství Pavel Novotný

Větrná 432
28914 Poříčany
 

info(zavinac)kamnanovotny.cz
Mob. :608 901 302

www.kamnanovotny.cz

 kamnář Pavel Novotný je vyučen v oboru kamnář, je držitelem výučního listu a živnostenského oprávnění v oboru Kamnář. Je členem Cechu kamnářů ČR. Působí především ve Středních Čechách v okresech Český Brod, Kolín, Nymburk, Poděbrady, Sadská,  Praha východ. - Stavíme kachlová akumulační kamna,stavíme kachlové sporáky, stavíme pece na chleba či pizzu, stavíme krby, vše dle vlastních návrhů, provádíme opravy, rekonstrukce, čištění a údržbu kachlových kamen, prodáváme krbové vložky, prodáváme krbová kamna, prodáváme kouřovody, prodáváme a montujeme nerezové komíny, prodáváme kamnářský stavební materiál a příslušenství


Ústí nad Orlicí + Česká Třebová

Kamnářství Maryško

 

 


Na Špici 89
Dlouhá Třebová 561 17
tel.:603 898 059
info(zavinac)kamnarstvimarysko.cz

 

 

www.kamnarstvimarysko.cz

Naízíme služby v oblasti projekce a stavby kachlových kamen, kachlových sporáků,krbů a hypokaustů Dále provádíme také opravy starších kamen a krbů.


Ústí nad Orlicí+ Česká Třebová

 

 

Krby SONNY Zámrsk
Zámrsk 60

E-mail: sonny.projekt(zavinac)seznam.cz
Telefon:+420 603 535 705

Prodejna Kanadských kamen. Firma nabízí kanadská kamna značek Pacific Energy, Regency, Napoleon


Prodejci paliva, dřeva, briket.....


Beroun

 logo-palivove-drevo-kisling

Pavel Kisling

Podbrdy 68
267 27

Tel.: +420 777 264 266
email: drevo.brdy(zavinac)centrum.cz

www.projdejpalivovehodreva.eu


Plzeň sever

 

Richard Hynek

Areál bývalých kasáren
Manětínská / Kralovice

tel.: 378 774514 (pouze večer)
mob.: 731 184494
email: info(zavinac)drevohynek.cz

www.drevo-hynek.cz


 

Drevoko

 

Pavel Grassl
Koryta 41
Klatovy 339 01

Tel.: +420 607 700 455
Mob.:+420 774 337 611

info(zavinac)drevoko.cz 

www.drevoko.cz

 


 

EUROLIMASAN s.r.o.

Váš dodavatel dřeva baleného v rašlových pytlích

 

Nádražní ul.395 , Žlutice
Nepomucká 158, Plzeň

tel: + 420 778 813 854

eurolimasan(zavinac)tiscali.cz

www.eurolimasan.webnode.cz


Bios s.r.o 

U Pivovaru 1898, 263 01

 Tel.: 318 521 075 ( prodejna )

E-mail: info(zavinac)biossro.cz

 www.biossro.cz


PILA LEHAR
 

PILA PŘEMYSLOVCE
Areál ZD Přemyslovice

Mobil: 606 557 761

pilapremyslovice(zavinac)seznam.cz

 www.pila-lehar.cz


Jaroslav Pagáč

VsPD - Velkoobchod s palivovým dřívím 

Nebanice25, okres: Cheb

tel: + 420 734 527 199

www.drevo.huu.cz

Okres Přerov

 


 

Výroba dřeva s.r.o.
U mlýna 161/20
751 27 Přerov - Penčice
Jan Šeďa - 724 954 555

 

 


Okres Frýdek-Místek

 

levneekobrikety.cz

Ing. Hruby Marian - Tel. 737905901

Návsí 662, 73992

marysh(zavinac)post.cz

www.levneekobrikety.cz


SDO Group, spol. s r.o.

...Výroba a prodej dřevěných briket a pelet.
 

Šardice 777

office(zavinac)peleta.cz

www.peleta.cz


Rychnov nad Kněžnou 

KLITO s.r.o

 

Provozská 301
518 01 Dobruška

Tel.: +420 493 036 042
Mob.:+420 721 257 059

dobruska(zavinac)klito.cz 

www.klito.cz

 


Internetové obchody s vlastní prodejnouOn-line prodej - Ostatní prodejci


Praha

Premium Gastro

Prem!um Gastro přináší sortiment prémiových produktů od renomovaných výrobců z celého světa. Kladem důraz zejména na kvalitu, funkčnost, design, záruky, ale i na ekologii.

Premium-Gastro
Formanská 6
Praha 4 - Újezd u Průhonic
149 00
info(zavinac)premium-gasto.com

www.premium-gastro.com


Hořice

ZAHRADNÍ TECHNIKA a ELEKTRONÁŘADÍ

zahradní techniky pro kutily i náročné zákazníky, od drobného nářadí až po zahradní stroje.

VOLEJNÍK Miroslav
Karlova 498, 508 01 Hořice
731 463 284
info(zavinac)zahradnitechnikavolejnik.cz

www.zahradnitechnikavolejnik.cz

 


Brno

www.divokefarmy.cz

možnost osobního odběru po telefonické domluvě na tel.č. 775 668 090 v Brně – Lesné, ve Vranově u Brna a v Šebrově


obchod(zavinac)divokefarmy.cz


 

www.divokefarmy.cz


Brandýs nad Labem

hamletovygumy

Internetový prodej motopneu, autopneu, doplňky, příslušenství a elektronika na auto moto.

Na Ladech 2308
Brandýs nad Labem
pneu(zavinac)hamletovygumy.net

www.hamletovygumy.cz


 

Česká Lípa

Dřevěný zahradní nábytek.eu

Zahradní nábytek a vše pro dokonalou pohodu na Vaší zahradě, terase, bazéně i v interiéru! Vyberte si online z pohodlí domova z naší pestré nabídky zahradního nábytku za skvělé ceny.

Intensun s.r.o.,
Jindřicha z Lipé 120,
470 01 Česká Lípa
info(zavinac)dreveny-zahradni-nabytek.eu

www.dreveny-zahradni-nabytek.eu

 


 

 
1
2700112700

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Podpalovače - kusový prodej od 745ks
Kód: 1KS

Volný prodej podpalovačů v balení již od min. 745ks - max. 2500ks. Nakupte podpalovače v množství dle Vaší potřeby.

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

1,80 Kč
Podpalovač.eu - Podpalovače z dřevité vlny (10-40ks)
Kód: KP/10

Podpalovač z dřevité vlny v krabičce s možností balení po 10 - 40ks. Vyberte si množství dle libosti.

Značka: Podpalovač.eu
Skladem > 10 ks

od 28 Kč
Podpalovač.eu 50ks - podpalovač dřevitý - papírová taška
Kód: T50

Podpalovače v papírové tašce po 50ks. 

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

110 Kč
 
Zápalky 170mm dlouhé po 100ks - ozn.KR100
Kód: KR100

Stylové Retro zápalky 170mm dlouhé v balení po 100ks

Značka: Solo Sušice
Skladem > 10 ks

Původně: 130 Kč
Ušetříte: 20 Kč (–15 %)

110 Kč
Čistič krbových skel pro krbové vložky, krbová kamna..
Kód: CS

560g čistič krbových skel Smart cleaners

Značka: Smart Cleaners
Skladem

Původně: 179 Kč
Ušetříte: 19 Kč (–11 %)

160 Kč
Podpalovače na váhu - 1kg
Kód: 1KG

Podpalovače na váhu. Vyberte si váhu podpalovačů dle Vaší potřeby - prodej již od 1kg, které obsahuje cca 80-95ks.

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

190 Kč
 
Podpalovač dřevitý (100ks)
Kód: 100

Podpalovače balené v papírové krabici po 100ks 

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

210 Kč
Podpalovače - dřevěná krabička 36ks
Kód: KRAB36

Dárková dřevěná krabička s 36ks podpalovačů vhodná jako dárek k narozeninám, svátku, výročí, svatbě....

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

Původně: 300 Kč
Ušetříte: 50 Kč (–17 %)

250 Kč
Podpalovače - plechová krabička
Kód: P50

Obdelníková dóza s nasazovacím víkem vyrobena z pocinovaného plechu s obsahem 50ks podpalovačů..

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

Původně: 300 Kč
Ušetříte: 50 Kč (–17 %)

250 Kč
 
Čistící poleno-špalek pro Váš komín
Kód: CP

 Poleno - čistící špalek pro Váš komín na cca 10kW - 1,3kg

Značka: Eurexim
Záruka: 2 roky
Skladem > 10 ks

590 Kč
Podpalovač.eu - Fire Box podpalovač- dárková bedna pro "paliče"
Kód: VARIANTA 1

Fire Box podpalovač (dřevěná krabička) pro majitele krbů, kamen sporáků s víkem.

Značka: Podpalovač.eu
Skladem 2 kusy

od 850 Kč
Podpalovače 500ks v papírovém pytli Podpalovače do krbů, kamen, sporáků
Kód: 500

6sm podpalovače z dřevité vlny v papírovém pytli po 500ks s dopravou ZDARMA.

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

990 Kč
 
Podpalovače z dřevité vlny 745ks
Kód: 745

745 ks podpalovačů vhodné pro každodenní podpalování.

Cenově a kusově nejvýhodnější balení vhodné do každé domácnosti.

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

1 341 Kč
Podpalovače Mega pack 1000ks
Kód: 1000

Mega pack 1000 - balení podpalovačů

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

1 800 Kč
1500 ks Podpalovačů
Kód: 1500

Maxi pack 1500 - balení podpalovačů (3 x 500ks podpalovačů v pytli)

Značka: Podpalovač.eu
Skladem

2 700 Kč
 

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

 

Klasické přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Přihlášení přes sociální sítě

Kontakt

Michal Andrle / Březovice 35 / Hořice v Podkrkonoší / 508 01
+420 605 859 484
 
 


Tento web používá soubory cookie, tak jak požaduje nařízení EU. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete SOUHLAS s jejich používáním.